VASTSÜNDINUD BEEBI FOTOSESSIOON

FOTOSESSIOONI hind 350€  

– ajaliselt kuni 3h
– beebile vanuses 5-14 elupäeva
– 25 täissuuruses töödeldud prindifaili
– soovi korral saab klient failid ise valida
– võimalus tellida lisafaile 8€/tk.
– online galerii piltide tellimiskeskuses
– beebiootuse jäädvustanutele soodustus -10%

 

FOTOSESSIOONI AJA PLANEERIMINE

Ilmselgelt on sündimata beebi pildistamiseks täpse kuupäeva paika panemine üsna võimatu ülesanne. Esialgse eelkokkuleppe-kuupäeva saame aga juba Teiega paika panna lähtudes sünnitähtajast. Kui siis pisike on sündinud, saate võtta minuga ühendust meili teel in**@ev*********.com või siis helistate/saadate sõnumi +3725188807 ning leiame sobiva aja pildistamiseks.
Parim aeg beebide pildistamiseks on 5-14 päeva vanuselt. Siis on pisike veel suure unevajadusega ja magab sügavat und ning on pildistamisel kenasti „vormitav“.

FOTOSESSIOONI KESTUS

Fotosessiooni viime läbi fotostuudios või soovi korral Teie oma kodus. Raske on täpselt öelda kui kaua fotosessiooniks aega võib kuluda. Tavaliselt peaks arvestama ~2,5-3h ajaga.

STIIL: POSEERITUD vs. VABAM STIIL

Poseeritud fotosessioon stuudios on ametlikum ja seda on kõige mugavam läbi viia hetkel, mil beebi on väga sügavas unes ning „sätitav“. Poseeritud fotosessiooni eesmärgiks on perfeksed pildid vastsündinust. Kasutame tekikesi, mähime beebit rätikesse, kasutame mütsikesi jne. Alati on oodatud kõik ideed-mõtted-soovid kliendi poolt ja neid võiks jagada fotograafiga enne sessiooni. Vastsündinud beebi fotosessiooni viime läbi Tallinnas asuvas stuudios.

Vabas stiilis sessioonil on kindlasti oma osa poseerimisel, kuid põhieesmärk on saada loomulikumaid ning naturaalsemaid pilte pisikesest. Vabamas stiilis pilte on kõige parem teha just beebi oma kodus. Mõnusas õhkkonnas koos oma teiste pereliikmetega. Jäädvustame emotsioone, mis kaasnevad uue ilmakodaniku lisandmisega perre, vanemate õdede-vendade pildid koos pisikesega jne.

SOOVITUSED ENNE SESSIOONI

Põhirõhk on fotosessioonil beebi pildistamisel, kuid ema-isa ning pere vanemad lapsed saab ka beebiga koos kenasti pildile jäädvustada. Võimalusel võiksid pere vanemad lapsed liituda sessiooniga kas sessiooni alguses või vastupidi lõpupoole, et neil stuudioruumis “üli-igav” ei hakkaks 🙂 
Palun vanemate laste kaasamine sessioonile eelnevalt  fotograafiga kookõlastada.

Riietus. Beebipilte armastan pigem teha ilma riieteta (kangaste ja tekikestega stiilis), aga kui soovite riietes pilte, siis beebile sobiksid heledad (valged) ühevärvilised bodyd. Soovitavalt ilma piltideta, sest pilt riietusel tõmbab liiga palju tähelepanu beebi pealt ära.  Soovitav oleks kasutada stuudiosse tulles beebile riideid, mida on kerge eest lahti teha ning ära võtta ning ei pea üle pea tõmbama. Hõlmikpluuse näiteks. Üle pea käivad riided häirivad suure tõenäosusega beebi und.

Sessiooniks mõelge läbi ka teiste pereliikmete riietus. Pere peaks olema riietatud ühtses stiilis. Oma riietuse valikul peaks ema ja isa sellega arvestama, pildistamise ruumis on väga soe, et beebil oleks mõnus ja hea olla. Võib kaasa võtta vahetusriideid (heleda ja tumeda variandi). Eelistada võiks pigem ühevärvilisi (valge, pastelne toon, must) rõivaid ning vältida suuri mustreid ning kirjuid kangaid ja suuri silte/logosid särkidel. 

Fotosessioonile tulles võiks naisterahval olla tehtud jumestus ja soeng. Soovi korral jagan Teile jumestajate kontakte. Kasulik on läbi lugeda ka mõned üldisemad soovitused enne sessioonile tulekut SIIT
Üle tasub vaadata ka küüned (maniküür).

Beebinaha hooldus. Vastsündinud beebi nahk on sageli üsna kuiv ning ketendav. Enne sessiooni võiks kodus nahka kreemitada või niisutada õliga. Kuna pildistamisel teeme beebist palju lähikaadreid, siis on oluline tähelepanu pöörata, et beebi nahk, silmad, juuksed oleksid puhtad (nt. piimast). Ka soovitan teha vannitamise päev enne sessioonile tulekut, et pikemate juustega beebil oleksid juuksed kenasti värsked ja mitte-rasused.

Enne fotosessiooniga alustamist on hea kui beebi sööb veel stuudios kõhu täis.

Mõtted, soovid ja ideed. Kui Teil on fotosessioonile kindlad soovid ja mõtted, siis jagage neid mõned päevad enne sessiooni ka fotograafiga. Ideid leiab internetist. Näiteid võib mulle saata e-mailiga. 

Aksessuaaride osas on stuudios olemas tekikesed ja kangad. Hea oleks kui otsite välja Teile olulised asjad, mida soovite koos lapsega pildile jäädvustada – mõni tita mänguasi näiteks või tekike. Hea meelega kasutan alati ka pere oma asju fotosessioonidel. 

MIDA SESSIOONILE KAASA VÕTTA?

– mähkmed
– puhastuslapid
– ühekordsed kaitselinakesed
– vajadusel beebitoit
– palun erandjuhuks sessiooniks kotti kaasa panna beebi jaoks lutt, sest nii mõnigi kord on lutt päästnud sessiooni. Kogemused näitavad, et mõni pisike beebi on nii suure imemimise vajadusega, et pideval tissitamisel jääb vähe võimalusi pildistamiseks. Kui Te beebile lutti anda ei soovi, siis on ka arusaadav ja saame liikuda beebi rütmis ikkagi. Sel juhul tuleb ainult arvestada, et valmivate piltide hulk võib olla väiksem.
– kuna sessiooni kestus on ~3h, siis võib soovi korral kaasa võtta ka endale kosutust näksi ja joogi näol. Stuudios on olemas vesi.
– oma riietuse valikul peaks ema ja isa sellega arvestama, pildistamise ruumis on soe, et beebil oleks mõnus ja hea olla. Võib kaasa võtta vahetusriideid (heleda ja tumeda variandi). Vältige väga kirjuid kangaid ja suuri logosid/kirju särkidel.
– meelepärased aksessuaarid, mida koos beebiga jäädvustada
– beebi riided

Fotosessioon sisaldab piltide töötlust ning digitaalseid prindifaile (ilma logota)

KÜSI PAKKUMIST!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Olen huvitatud / I´m interested in