BEEBIOOTUSE FOTOSESSIOON

***

30MIN 170€ / 1H 220€ / 1,5H 300€

– stuudios, stuudiost väljas, kliendi kodus,
meelepärases interjööris
– 15 / 25 / 35 täissuuruses töödeldud jpeg-prindifaili
– soovi korral saab klient failid ise valida
– võimalus tellida lisafaile 8€/tk.
– online galerii piltide Tellimiskeskuses

***
Hea kingiidee lapseootel naisele!
SESSIOON+SOENG+MEIK  310€
– 1h fotosessioon, millele eelneb mugavalt soeng-meik stuudios.

***

Beebiootuse fotosessioon on võimalik teha portreesessioonina või sensuaalse buduaarilikus stiilis sessioonina. Sessioon on mõeldud naisele koos tulevase isaga. Pere suuremad lapsed saab ka soovi korral sessioonile kaasata.

Fotosessiooni saame läbi viia stuudios või stuudiost väljas. Saame jäädvustada beebiootuse portreesessioonina looduses või siis soovi korral sensuaalsemas võtmes, mil sessiooni tulemuseks on fotoseeria intiimsemate piltidega beebiootusest.

Parim aeg piltide tegemiseks on 30-37 rasedusnädalal, sest siis on kõhuke juba piisavalt ümar, aga tulevase ema enesetunne ei ole  veel liigraske ja poseerimine kergem. Mitmikute ootuse puhul tuleks pildistamise planeerida veelgi varasemale ajale (al. 26-32 rasedusnädalast).

Ftosessioon stuudios

Fotostuudio asukoht: STUUDIO7,  Niine 11, Tallinn.  2. korrusel. Stuudio sessiooniks on soovitav stuudiosse tulla 10 min. enne broneeritud sessiooni kellaaega, mitte varem, sest enne seda aega võib olla kellegi teise fotosessioon. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda sessiooni täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.

Stuudios kasutame puhtaid vahetusjalanõusid, saab olla ka paljajalu või sokkides.

Kindlad soovid. Kui Teil on fotosessiooni suhtes konkreetsed soovid ning ideed, siis andke sellest kindlasti enne sessiooni fotograafile teada. Võite saata ka näidispilte e-mailiga või siis kirjeldada oma mõtteid. Hea oleks, kui fotograaf saaks aimu, millised pildid kliendile meeldivad ning milliseid pilte soovite tulemuses näha. Alati oleks hea mainida ka, mida Te enda juures sooviksite esile tuua või pigem varjata (n. mõni arm või sünnimärk). Kui fotograaf teab, siis oskab ta ka seda pildistamisel ning hilisemas fototöötluses arvestada. Ideid saab noppida internetist (n. Pinterest).

Jumestus. Fotosessioonile tulles võiks naisterahval olla tehtud jumestus ja soeng. Veel parema tulemuse saamiseks võiks olla jumestus lastud teha professionaalsel jumestajal. Soovi korral jagan Teile jumestajate kontakte.
Ise jumestust tehes, soovitan selleks kulutada veidi rohkem aega, kui Teil tavaliselt meikimisele kulub. Näo põhi katta nahatooniga sobiva jumestuskreemiga ning hea oleks kasutada õrna puudrit, et nägu ei läigiks. Peitma peaks ka võimalikud näovead (n. tumedad silmaalused, punnid, pigmendilaigud vms.). Oluline on, et näo põhi oleks ilusti hajutatud ja annab kena, loomuliku ning värske jume. Kasutada võib veidi tugevamat meiki, kui tavaliselt olete harjunud, sest fotol jääb tulemus ~50% võrra õrnem – veidi tugevam põsepuna, huulejoon ja huulepulk. Fotomeigis võiks üldjuhul vältida pärlmutter toone, eelistama peaks matte värve. Ripsmed ei tohiks peale ripsmetushi pealekandmist olla kokku kleepunud, need peaks läbi kammima. Vaadake üle kulmukaar, et see oleks kenasti vormitud ning hooldatud.

Juuksed. Kena soeng annab samuti ilu ja enesekindlust juurde. Kerge soeng, kerge lokk on naiseliku portreesessioonil pildisamiseks väga kena valik. Kui Teie portreesessioonile eelneb ka jumestus-soeng stuudios, siis PS! palun tulla juukseseadmisele puhaste ja kuivade juustega.

Küüned-varbad. Enne fotosessioonile tulemist peaks üle vaatama ka maniküüri.

Riietus tasuks veidi läbi mõelda. Beebiootuse jäädvustamiseks tasuks fotosessioonile tulles kanda rõivaid, mis ei jäta kehale tugevaid soonimise rante (n. jalgadele põlviku- või sokirandid, rinnahoidja randid või kõhule püksirandid).
Ilusad on heledad ja pastellsed toonid (nude, beez, roosa, valge, kreemikas, helesinine jne)
Tasuks vältida väga tumedat (musta) värvi riideesemeid, mis kõhukese pigem ära peidavad. Samuti ei soovita väga kirjuid ja mustrilisi riideid, suuri tekste ja logosid riietel.
Kasutada võiks eest lahti käivaid rõivaesemeid – näiteks toppe, triiksärke, et kõhukest oleks mugav pildile jäädvustada.
Soovitav on kaasa võtta nii heledam kui ka tumedam pesu. Mulle meeldivad ka teksades beebiootuse pildid (kui kõhuke võimaldab, kui ei, siis saab ka eest pükisd lahti jätta), toppidena võiks kaasa võtta erinevaid variante. Ilusad pildid jäävad ka lihtsalt meeste laiemat valget triiksärki  kasutades. Võib kaasa võtta ka mõne mugava kleidi, mis tooks kõhukest esile.
Sessioonile võib kaasa haarata ka mõne tulevasele beebile varutud ese – kas mõni mänguasi, lutt, sokikesed, müts vms.
Perepiltideks soovitan valida rõivad, mis omavahel harmoneeruksid ja sobiksid nii stiililt kui ka värvitoonide osas.
Mõtteis ja ideid saate noppida Internetist (nt. Pinterest)
Kaunid naiselikud pikad kleidid on alati kaunis ja kindel valik.
Soovi korral leiate valiku kleidilaenutusest: Kaunis kleit 

Nahahooldus. Kui soovite paljastavamaid sensuaalsemas stiilis beebiootuse pilte, siis peaks hea tulemuse jaoks olema keha niisutatud eelnevalt kas õli või kehakreemiga. See tagab kauni ja terve jumega naha. Kui sooviks on sensuaalsemas stiilis beebiootuse pildid, kauni pesu ja pärlitega, siis sellisel juhul tasuks ka aluspesu läbi mõelda.

Mõned päevad enne sessioonile tulekut tarbige piisavas koguses vett. Vee tarbimine annab nahale terve ja hooldatud välimuse. Aktipiltide tegemiseks tuleks fotosessioonile tulles kanda rõivaid, mis ei jäta kehale tugevaid soonimise rante (näiteks jalgadele põlviku- või sokirandid, rinnahoidja randid või kõhule püksirandid). Samuti peaks hea tulemuse jaoks keha olema niisutatud eelnevatel päevadel kas õli või kehakreemiga. Soovitaksin seda teha kodus ka enne sessioonile tulekut. See tagab kauni ja terve jumega naha. Palun vältige rasvaseid kreeme, mis võivad stuudio pabertaustadele inetud rasvalaigud tekitada. Soovitav on paar päeva enne sessioonile tulekut eemaldada mittesoovitavad kehakarvad, kuid ärge jätke seda protseduuri samale päevale, et vältida nahaärritust. Sessioonil kasutage läbipaistvat deodoranti.

Päevitamisest (sh solaarium). Normaalne ja ühtlane nahatoon jääb piltidel kena. Kena ja ühtlane jume annab rõõmsama väljanägemise. Üleliigne päevitus ei ole kindlasti hea. Üleliia päevitunud nahk jääb piltidel punetav ja sageli ebaühtlase värvitooniga. Foto järeltöötluses päikesepõletuse punast nahka korrigeerida on väga aeganõudev ning suur töö, seetõttu tuleks sellise töötluse eest lisatasu. Planeerige päevitamine mõned (vastavalt oma naha reaktsioonile) päevad enne sessioonile tulekut, et nahk jõuaks “rahuneda” ja tulemus oleks ootuspärane. Enne sessioonile tulemist peaks päevitamisel vältima nahale rõivarantide tekkimise või kui need siiski on juba tekkinud, siis oleks hea valida vastav rõivastus fotosessiooniks, mis rõivarandid katab. Soovitan vältida isepruunistavaid kreeme, sest neid on väga raske ühtlaselt nahale kanda ning tulemus võib olla ebaühtlane või laiguline. Ka sprey-päevitus ei ole fotosessiooniks sobiv.

Uni. Fotosessiooni eelõhtul lubage endale vähemalt 8h und!

Beebiootuse fotosessioon päikeseloojangul

Kaunis aeg looduses pildistamiseks on vahetult enne päikeseloojangut (alustame ~1.5h enne loojangut), kui valgus on madal ja ilus. Otsime parima sobiva asukoha ning kellaaja ning viime läbi ühe ilusa beebiootuse sessiooni!

Õuesessioonile soovitan kaasa võtta:
– sooja teki või jope
– soojemad jalanõud
– sääsetõrjevahend
– rätik (rannasessioonil)


Hinnad: vt. hinnakiri

Soodustus beebiootuse sessiooni jäädvustanutele vastsündinud beebi pildistamine 5% soodsamalt (pakkumine kehtib 5-14 päeva vanuste beebide pildistamisele, eelbroneering vajalik)

 

KÜSI PAKKUMIST!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Olen huvitatud / I´m interested in