portreefoto sessioon

PORTREE fotosessioon

***

30MIN 170€ / 1H 220€ / 1,5H 300€

sisaldab 15 / 25 / 35 ilma logota suuri trükifaile

töötlusesse minevad pildid saab klient soovi korral ise välja valida

online galerii piltide tellimiskeskuses

võimalik tellida lisafaile: 8€/ tk.

 310€ pakett 1H sessioon koos soengu ja meigiga  (vt lisaks)

***

Portree fotosessiooni saame läbi viia stuudios,  stuudiost väljas vabas õhus või sobivas interjööris.

Portreefoto sessioon on personaalne ning kujundatud vastavalt kliendi soovile. Sessiooni tulemuseks on fotoseeria portreepiltidega. Fotosessioonil on võimalik soovi korral ka riideid vahetada. Kõik oleneb kliendi soovist. Kas soovite naiselikus stiilis pilte, sportlikumas võtmes või on Teil muud mõtted-ideed-soovid. Oluline on see, et tunneksite ennast mugavalt.
Sessioonil olles olen fotograafina omaltpoolt igati abiks ja juhendan ning aitan.

Lisaks võimalik tellida:
soeng/meik

*** 

Ettevalmistused enne fotosessiooni

Stuudiosessioonile tulles on soovitav saabuda 10 min. enne broneeritud sessiooni kellaaega, mitte varem, sest enne seda aega võib olla kellegi teise fotosessioon. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda sessiooni täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.

Riietus tasuks veidi läbi mõelda. Kõige olulisem on see, et riided on mugavad ja modell tunneb ennast nendes hästi. Riietuse valimisel võiks vältida väga mustrilisi riideid. Olenevalt sessiooni pikkusest võib pildistamisele kaasa võtta ka vahetusriideid, heledama ja tumedama variandi. Vältida võiks ülipidulikke riideid ning kuna stuudios fotopaberile välisjalanõudes ei lubata, siis peaks läbi mõtlema riietuse juurde sobivad vahetusjalanõud, võib olla ka sokkides või hoopis paljajalu.

Jumestus. Fotosessioonile tulles võiks naisterahval olla tehtud jumestus ja soeng. Veel parema tulemuse saamiseks võiks lasta jumestuse teha professionaalsel jumestajal. Soovi korral jagan Teile jumestajate kontakte.
Ise jumestust tehes, soovitan selleks kulutada veidi rohkem aega, kui Teil tavaliselt meikimisele kulub. Näo põhi katta nahatooniga sobiva jumestuskreemiga ning hea oleks kasutada õrna puudrit, et nägu ei läigiks. Peitma peaks ka võimalikud näovead (n. tumedad silmaalused, punnid, pigmendilaigud vms.). Oluline on, et näo põhi oleks ilusti hajutatud ja annab kena, loomuliku ning värske jume. Kasutada võib veidi tugevamat meiki, kui tavaliselt olete harjunud, sest fotol jääb tulemus ~50% võrra õrnem – veidi tugevam põsepuna, huulejoon ja huulepulk. Fotomeigis võiks vältida pärlmutter toone, eelistama peaks matte värve. Ripsmed ei tohiks peale ripsmetushi pealekandmist olla kokku kleepunud, need peaks läbi kammima. Vaadake üle kulmukaar, et see oleks kenasti vormitud ning hooldatud.

Juuksed. Kena soeng annab samuti ilu ja enesekindlust juurde. Kerge soeng, kerge lokk on naiseliku portreesessioonil pildisamiseks väga kena valik.
PS! Kui Teie portreesessioonile eelneb ka jumestus-soeng stuudios, siis palun tulla juukseseadmisele puhaste ja kuivade juustega.

Pediküür-maniküür. Enne fotosessioonile tulemist peaks üle vaatama ka küüned.

Nahahooldus. Mõned päevad enne sessioonile tulekut tarbige piisavas koguses vett. Vee tarbimine annab nahale terve ja hooldatud välimuse. Hea tulemuse jaoks võiks keha olla  niisutatud eelnevatel päevadel kas õli või kehakreemiga. Soovitaksin seda teha kodus ka enne sessioonile tulekut. See tagab kauni ja terve jumega naha. Palun vältige rasvaseid kreeme, mis võivad stuudio taustadele inetud rasvalaigud tekitada.

Päevitamisest (sh solaarium). Normaalne ja ühtlane nahatoon jääb piltidel kena. Kena ja ühtlane jume annab rõõmsama väljanägemise. Üleliigne päevitus ei ole kindlasti hea. Üleliia päevitunud nahk jääb piltidel punetav ja sageli ebaühtlase värvitooniga. Foto järeltöötluses päikesepõletuse punast nahka korrigeerida on väga aeganõudev ning suur töö, seetõttu tuleks sellise töötluse eest lisatasu. Planeerige päevitamine mõned (vastavalt oma naha reaktsioonile) päevad enne sessioonile tulekut, et nahk jõuaks “rahuneda” ja tulemus oleks ootuspärane. Enne sessioonile tulemist peaks päevitamisel vältima nahale rõivarantide tekkimise või kui need siiski on juba tekkinud, siis oleks hea valida vastav rõivastus fotosessiooniks, mis rõivarandid katab. Soovitan vältida isepruunistavaid kreeme, sest neid on väga raske ühtlaselt nahale kanda ning tulemus võib olla ebaühtlane või laiguline. Ka sprey-päevitus ei ole fotosessiooniks sobiv.

Kindlad soovid. Kui Teil on fotosessiooni suhtes konkreetsed soovid ning ideed, siis andke sellest kindlasti enne sessiooni fotograafile teada. Võite saata ka näidispilte e-mailiga või siis kirjeldada oma mõtteid. Hea oleks, kui fotograaf saaks aimu, millised pildid kliendile meeldivad ning milliseid pilte soovite tulemuses näha. Alati oleks hea mainida ka, mida Te enda juures sooviksite esile tuua või pigem varjata (n. mõni arm või sünnimärk). Kui fotograaf teab, siis oskab ta ka seda pildistamisel ning hilisemas fototöötluses arvestada. Ideid saab noppida näiteks Pinterestist.

Fotosessiooni eelõhtul lubage endale vähemalt 8h und!

Fotosessiooni tulemusena valmib valik pilte.  Pildigalerii panen serverisse ülesse, kust saate pilte sirvida ja soovi korral kohe ka paberpildid tellida. Prindifailid saate omale lingi kaudu alla laadida (ilma logota) ja nendest on võimalik ise väljaprindid teha.

Hinnainfo leiate siit: fotograafi hinnakiri

 

Mida kinkida naisele?

Portree fotosessioon koos meigi ja soengiga (vt lisaks)

Naisele meeldib tunda ennast erilisena, seega on meeldejääv ja kaunis kingitus oma kallile inimesel üks väga eriline päev.
Pildid jäävad aastateks kauniks mälestuseks.

Sessioonile saab soetada ka kaunist fotosessiooni kinkekaarti (vt. lisaks)

KÜSI PAKKUMIST!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Olen huvitatud / I´m interested in