PERE FOTOSESSIOON ON IDEAALNE KINGITUS
– SEE ON AJATU MEENUTUS
RÕÕMUST NING ARMASTUSEST!

PEREPILDID

***

30MIN 170€ / 1H 220€ / 1,5H 300€

– stuudios, stuudiost väljas, kliendi kodus,
meelepärases interjööris
– 15 / 25 / 35 täissuuruses töödeldud jpeg-prindifaili
– kuni 6 inimest (edasi 30€/inimene)
– soovi korral saab klient failid ise valida
– võimalus tellida lisafaile 8€/tk.
– online galerii piltide Tellimiskeskuses

***

STUUDIOS VÕI STUUDIOST VÄLJAS?

Peresessioone soovitan suvisel perioodil viia läbi õues – näiteks koduaias, metsas, põllul, mereääres, linnatänavatel või pargis. Kui ilm läheb juba jahedaks ja lastega õues pildistamine ei ole kõige mugavam, siis saame ette võtta stuudiosessioonid.
Pildistada saame Tallinna piires ja Viimsi vallas. Kaugemates sihtpunktides lisandub sõidukulu 0,5€/km, edasi ja tagasi.

Stuudio asukoht Tallinnas, Niine 11, STUUDIO7.

Soovitav on stuudiosse fotosessioonile tulla 10 min. enne broneeritud sessiooni kellaaega, mitte varem, sest enne seda aega võib olla kellegi teise fotosessioon. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda sessiooni täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.
nb! Stuudios kasutame vahetusjalanõusid (või paljajalu/sokkides).

LASTE ETTEVALMISTUS

Veidi suuremaid lapsi võiks ette valmistada ja rääkida, mida fotograafi juures tehakse. Väiksemate laste puhul tasub silmas pidada, et fotosessiooni aeg ei langeks uneajale. Kõige olulisem toredate lastefotode juures ongi tegelikult, et neil oleks hea tuju! Pisemate lastega olge valmis ka mängima ning mürama sessiooni ajal, et saada rõõmsat, emotsionaalset ja head tulemust pildile. Soovitav oleks sellisel juhul pöörata tähelepanu sellele, et Teie riietus oleks pigem mugav.
Fotosessioonile võiks kaasa haarata ka mõned laste lemmikmänguasjad, mida siis koos pisikesega fotodele jäädvustada. Võtke kaasa ka kindlasti taskurätikuid, et vajadusel lapse suukest või nina pühkida. Paha ei tee ka väike lapsele meelepärane näks või maius, mida kasutada sessioonil meelituseks ja preemiaks.

RIIETUS

Riietus tasuks veidi läbi mõelda, et pildistatav seltskond oleks riietatud ühtses stiilis. Ideid ja mõtteid saab noppida Internetist (nt Pinterest). Vältida võiks ülipidulikke riideid. Riietuse valimisel võiks eelistada heledamaid toone, vältida võiks väga mustrilisi ja musta värvi riideid. Soovitan valida rõivad, kus ei ole suuri tekste ja logosid. Olenevalt sessiooni pikkusest võib pildistamisele kaasa haarata ka vahetusriideid. Pisikestele beebidele soovitan ühevärvilis bodysid, väga kena ja lihtne valik on valge body.
Stuudios fotopaberile välisjalanõudes ei lubata, siis peaks läbi mõtlema riietuse juurde sobivad vahetusjalanõud, võib olla ka sokkides või hoopis paljajalu.

JUMESTUS JA SOENG

Fotosessioonile tulles võiks naisterahval olla tehtud jumestus ja soeng. Veel parema tulemuse saamiseks võiks olla jumestus lastud teha professionaalsel jumestajal. Soovi korral jagan Teile jumestajate kontakte. Ise jumestust tehes, soovitan selleks kulutada veidi rohkem aega, kui Teil tavaliselt meikimisele kulub. Näo põhi katta nahatooniga sobiva jumestuskreemiga ning hea oleks kasutada õrna puudrit, et nägu ei läigiks. Peitma peaks ka võimalikud näovead (n. tumedad silmaalused, punnid, pigmendilaigud vms.). Oluline on, et näo põhi oleks ilusti hajutatud ja annab kena, loomuliku ning värske jume. Kasutada võib veidi tugevamat meiki, kui tavaliselt olete harjunud, sest fotol jääb tulemus ~50% võrra õrnem – veidi tugevam põsepuna, huulejoon ja huulepulk. Fotomeigis võiks vältida pärlmutter toone, eelistama peaks matte värve. Ripsmed ei tohiks peale ripsmetushi pealekandmist olla kokku kleepunud, need peaks läbi kammima. Vaadake üle kulmukaar, et see oleks kenasti vormitud ning hooldatud.
Kena soeng annab samuti ilu ja enesekindlust juurde.

Maniküür. Enne fotosessioonile tulemist peaks üle vaatama ka küüned-varbad.

KINDLAD SOOVID

Kui Teil on fotosessiooni suhtes konkreetsed soovid ning ideed, siis andke sellest kindlasti enne sessiooni fotograafile teada. Võib saata ka internetist leitud näidispilte e-mailiga või siis kirjeldada oma mõtteid. Hea oleks, kui fotograaf saaks aimu, millised pildid kliendile meeldivad ning milliseid pilte soovite tulemuses näha.

Alati oleks hea mainida ka, mida Te enda juures sooviksite esile tuua või pigem varjata (näiteks mõni arm või sünnimärk). Kui fotograaf teab, siis oskab ta ka seda pildistamisel ning hilisemas fototöötluses arvestada. Pildistamise ajal andke julgelt teada oma soovidest-ideedest-mõtetest, milliseid poose soovite ja mida ning millal soovite muuta. Kindlasti ei pea kaasa minema lihtsalt viisakusest fotograafi ideedege, kui need ei tundu sobivat. Eesmärk on ju see, et pildistatav jääks rahule fotosessiooni tulemusega!

Ootan Teid pildistama!

KÜSI PAKKUMIST!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Olen huvitatud / I´m interested in