BUDUAARI FOTOSESSIOON, AKTIPILDID

***

SESSIOON 350€

– buduaari fotosessioon on mõeldud ühele naisele
– sessioon ajaliselt 1,5h
– võimalik vahetada riideid/aksessuaare/pesu
25 täissuuruses töödeldud prindifaili
– soovi korral saab lõpptöötlusesse minevad failid klient ise valida
– võimalus tellida lisafaile 10€/tk.
online galerii piltide tellimiskeskuses
– lisaks võimalik tellida soeng/meik

***

Hea kingiidee naisele!
450€  PAKETT
– 1,5h buduaarisessioon, millele eelneb mugavalt SOENG-MEIK stuudios.

***

Buduaari sessioon on mõeldud ühele naisele. Sessioon on personaalne ning kujundatud vastavalt kliendi soovile. Sessiooni tulemuseks on fotoseeria sensuaalsete ja naiselike piltidega. Buduaarisessiooni on võimalik teha osalises riietuses ja ka aktina. Kõik oleneb kliendi soovist. Oluline on see, et pildistatav tunneks ennast mugavalt.  Sessioonil olles olen fotograafina omaltpoolt igati abiks juhendades ning suunates. Enne sessiooni on hea välja vaadata pildinäited, mis Teile meeldivad, milliseid pilte Te sooviksite endast. Hea on oma mõtteid ja ideid enne pildistamise päeva ka fotograafiga jagada.

Tavapäraselt viime buduaari sessiooni läbi Tallinnas asuvas fotostuudios (STUUDIO7, Niine 11, Tallinn, 2a. korrus), kuid sessiooni on võimalik läbi viia ka kliendile meelepärases interjööris või näiteks mõnes kauni interjööriga hotellitoas (hotelli lisatasu).

Soovitav on stuudiosse fotosessioonile tulla mitte varem kui 10 min. enne broneeritud sessiooni kellaaega, sest enne seda võib olla kellegi teise fotosessioon. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda sessiooni täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.

JUMESTUS JA SOENG

Jumestus ja soeng. Fotosessiooniks peaks naisterahval olema tehtud jumestus. Kena soeng annab samuti ilu ja enesekindlust juurde. Buduaari sessioonile sobivad kaunid naiselikud lokid. Pigem soovitan vältida keerulisi ülespandud soenguid. Meie ilutegija saab Teid enne sessiooni stuudios kauniks teha või kui Teil on oma kindel meelpärane meigikunstnik, siis saate temaga ise kokkuleppeid teha ning saabuda sessioonile juba meigituna ja soenguga. Kuidas Teie enda eelistused on!

Sessioonile võtke kaasa oma huuleläige, millega jooksvalt huuli saaks värskendada.

Kui olete broneerinud fotosessiooni koos soengu ja jumestusega stuudios, siis palun stuudiosse tulla ilma meigita ja pestud, balsamiga hooldatud ja kuivade juustega. Soovitan vältida vahetult fotosessioonile eelnevat juuste värvimist, et värvimise randid nahal jõuaksid kenasti ära kuluda.

Maniküür ja pediküür. Enne fotosessioonile tulemist peaks üle vaatama ka küüned-varbad. Soovitavad lakivärvid sessioonile on heledad nude värvi küüned või klassikaline punane. Prantsuse maniküür sobib ka alati. Tähelepanu tasub pöörata ka jalataldadele.

RIIETUS ja AKSESSUAARID FOTOSESSIOONIKS

Riietus tasuks veidi läbi mõelda. Võtke fotosessesiooniks kaasa rõivad, milles tunnete ennast sensuaalse ja seksikana – kaunis pesu, sukad, tripid, korsett, body, neglizeed või näiteks hoopis kaaslase triiksärk, mida saame kasutada eest lahti jättes ning vägagi sensuaalseid pilte teha.
Värvidest võiks kaasa võtta nii heleda komplekti kui ka tumeda variandi. Pesukomplektid peaksid olema ilma kulumisjälgedeta. Kindlasti tasub läbi mõelda ehete ja aksessuaaride pool, sest need annavad pildile palju juurde.

Fotopaberile välisjalanõudes ei lubata, seega peaks kaasas olema vahetusjalanõud. Buduaari sessiooniks on sobilikud jalanõud pidulikud kontsakingad või miks mitte ka lahedad ning stiilsed saapad. Kingatoonidest soovitan valida must, punane või nude värvi king, need sobivad alati.

NAHAHOOLDUS

Mõned päevad enne fotosessisoonile tulekut tarbige piisavas koguses vett. Veetarbimine annab nahale terve ja hooldatud välimuse.

Hea tulemuse jaoks peab keha olema niisutatud eelnevatel päevadel kehaõli või kehakreemiga. Soovitaksin seda teha kodus ka enne sessioonile tulekut. See tagab kauni ja terve jumega naha. Palun vältige rasvaseid kreeme, mis võivad stuudio taustadele inetud rasvalaigud tekitada.

Vältige nahahooldusel uute toodete proovimist vähemalt nädal enne sessioonile tulemist. See puudutab nii näopuhastust, seerumeid, kreeme jne.

Soovitav on paar päeva enne sessioonile tulekut eemaldada mittesoovitavad kehakarvad, kuid ärge jätke seda protseduuri samale päevale, et vältida nahaärritust. Sessioonil soovitan kasutada läbipaistvat deodoranti.

Fotosessioonile tulles tuleks kanda avaraid rõivaid, mis ei jäta kehale tugevaid soonimise rante (näiteks jalgadele põlviku- või sokirandid, rinnahoidja randid või kõhule püksirandid).
Kui Teile on planeeritud fotosessioon koos soengu ja meigiga stuudios, siis soovitan kaasa võtta mugava hommikumantli, et meigitoolis oleks mugav olla.

Päevitamisest (sh. solaarium). Normaalne ja ühtlane nahatoon jääb piltidel kena. Kena ja ühtlane jume annab rõõmsama väljanägemise. Üleliigne päevitus ei ole kindlasti hea. Üleliia päevitunud nahk jääb piltidel punetav ja sageli ebaühtlase värvitooniga. Foto järeltöötluses päikesepõletuse punast nahka korrigeerida on väga aeganõudev ning suur töö, seetõttu tuleks sellise töötluse eest lisatasu. Planeerige päevitamine mõned (vastavalt oma naha reaktsioonile) päevad enne sessioonile tulekut, et nahk jõuaks “rahuneda” ja tulemus oleks ootuspärane. Päevitamisel peaks vältima nahale rõivarantide tekkimise või kui need siiski on juba tekkinud, siis oleks hea valida vastav rõivastus fotosessiooniks, mis rõivarandid katab. Soovitan vältida ka isepruunistavaid kreeme, sest neid on väga raske ühtlaselt nahale kanda ning tulemus võib olla ebaühtlane või laiguline. Ka sprey-päevitus ei ole fotosessiooniks sobiv.

Fotosessiooni eelõhtul lubage endale vähemalt 8h und!

Ärge unustage süüa! Hommikusöök või kerge eine enne sessiooni on eduka sessiooni oluline osa.

KINDLAD SOOVID

Kui Teil on fotosessiooni suhtes konkreetsed soovid ning ideed, siis andke sellest kindlasti enne sessiooni päeva fotograafile teada. Võib saata ka internetist leitud näidispilte e-mailiga või siis kirjeldada oma mõtteid. Hea oleks, kui fotograaf saaks aimu, millised pildid kliendile meeldivad ning milliseid pilte soovite tulemuses näha.

Alati oleks hea mainida ka, mida Te enda juures sooviksite esile tuua või pigem varjata (näiteks mõni arm või sünnimärk). Kui fotograaf teab, siis oskab ta ka seda pildistamisel ning hilisemas fototöötluses arvestada.

Soovi korral saate kaasa võtta oma lemmikmuusika playlisti nutitelefonis.

Pildistamise ajal andke julgelt teada oma soovidest-ideedest-mõtetest, milliseid poose soovite ja mida ning millal soovite muuta. Kindlasti ei pea kaasa minema lihtsalt viisakusest fotograafi ideedege, kui need ei tundu sobivat. Eesmärk on see, et pildistatav jääks rahule fotosessiooni tulemusega!

BUDUAARISESSIOON ENNE PULMAPÄEVA

Kaunis mõte on teha oma kallimale pulmapäeval üllatus sensuaalsete piltidega endast.

Pruudi buduaari sessioon pulmadeks ettevalmistatud detailides – kingad, pesu, sukad, loor, ehted. Kaval mõte oleks fotosessioon planeerida päevale, mil on plaanis teha pulma proovimeik- ja soeng.

HINNAKIRI

 

5 PÕHJUST BUDUAARI FOTOSESSIOONILE TULEMISEKS

1. Sa oled kena ja seda tuleb jäädvustada! Läbimõeldud stiil, riietus ja rekvisiidid, sinna juurde professionaalne jumestus ja soeng ning tulemus jääb imekena.

2. Sessioonil valminud pildid on intiimne ja personaalne kingitus iseendale või oma kallimale.

3. Buduaari fotosessioon tõstab naises sensuaalset eneshinnangut, annab “powerit”.
Kingi endale sessiooni kogemus ning pildid jäävad meenutama seda ka paljude aastate pärast.

4. Tähista naiseks olemist. Tunne ennast kaamera ees veetlevana. Naudi iga hetke!

5. Lihtsalt tule ja naudi uut kogemust!

Ootan Teid fotosessioonile!

KÜSI PAKKUMIST!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Olen huvitatud / I´m interested in